kwalifikacje zawodowe technik organizacji reklamy

kwalifikacje zawodowe technik organizacji reklamy

Czy Twoje produkty zawierają żadnej z tych niebezpiecznych substancji chemicznych

Idź do łazienki i sprawdź już teraz! Sądzimy, że będziecie bardzo zaskoczeni …

kwalifikacje zawodowe technik organizacji reklamy

Są to jedne z niebezpiecznymi chemikaliami, że ludzie w naszym społeczeństwie, które korzystają na co dzień i nie są poinformowani o jak niebezpieczne są. Będziemy chcieli, aby zapobiec im cieszyć się dobrym zdrowiem. Mogą one powodować raka, uszkodzenia układu nerwowego, wady wrodzone i wiele więcej. Narodowy Instytut Bezpieczeństwa i Higieny Pracy na liście 884 niebezpiecznych substancji chemicznych, a według bezpiecznego kupujących biblijnych, 400 zostały zidentyfikowane w tkance ludzkiej. „Większa ekspozycja, tym większe jest ryzyko” To jest częściowa lista niektórych z najbardziej powszechnie stosowanych substancji chemicznych w branży opieki osobistej. Sprawdzić, czy szampon, odżywka, mydło, płyn do płukania ust, pasty do zębów, płyny czyszczące gospodarstwa domowego, itp zawierają żadnych substancji chemicznych na liście. Mogę postawić ci produkty, które są obecnie za pomocą zawierać niektóre, jeśli nie wszystkie, z niebezpiecznymi chemikaliami na tej liście poniżej.

kwalifikacje zawodowe technik organizacji reklamy

Laurylosiarczan sodu (SLS) – (Odtłuszczacz silnika w wielu produktach higieny osobistej, a także większości szamponów!). Znany jako drażniącą dla skóry i skóry głowy, łatwo przyswajalnej w oczach, mózgu i wątroby … może mieć szkodliwe skutki długofalowe, możliwe rakotwórczy, może opóźniające gojenie … powoduje zaćmę u dorosłych i trzyma oczy dzieci z krajów rozwijających się prawidłowo.

Sodium Laureth Sulfate (SLES) – (w wielu produktach higieny osobistej i wiele szampony) Zarówno SLS i SLES to potencjalne operacja ścięgna achillesa czynniki rakotwórcze i mogą tworzyć dioksan podczas interakcji z innymi chemikaliami. Badania kliniczne wykazują, zarówno tych chemikaliów powodujących wypadanie włosów.

– autor artykułu