kwalifikacje zawodowe nauczyciela jezyka obcego

kwalifikacje zawodowe nauczyciela jezyka obcego

Dlaczego używamy Social Media

Jak siedzę na pokładzie z widokiem na wodę, słuchanie Lightnin ‚Hopkins i innych wielkich muzyków bluesowych stawia mnie w filozoficznym nastroju. Pytanie, które mnie zastanawia tego wieczoru to „Dlaczego używamy Social Media i jak to się tak ekspansywna ?”

deratyzacja podkarpacie

kwalifikacje zawodowe nauczyciela jezyka obcego

Najpierw musimy spojrzeć na siebie. Istoty ludzkie w sensie zbiorowym mają wewnętrzną chęć do dzielenia się informacjami z innymi. Mamy także pragnienie, aby być uznane przez naszych rówieśników do składek, które podejmujemy. Typowa rozmowa zazwyczaj zawierają jakąś wymianę temat bieżących wydarzeń, opinii lub zaleceń. Zalecenia może wahać się od kogoś movie Niedawno widziałem do najlepszego miejsca zdobędą sushi. Te zalecenia i opinie są naszą podświadomość próbuje pomóc naszym rówieśnikom oraz wykazać się wiedzą lub wiedzą (wywołane poprzez doświadczenia jakie mieliśmy). Musimy też przyznać, że nasze rekomendacje i swobodnie zrezygnować informacja nie była z zupełnie altruistycznych pobudek. Wszyscy pragną trochę uwagi i akceptacji społecznej. Jesteśmy istotami społecznymi „po wszystkich.

Wraz z wynalezieniem Internetu informacji mogła być masowej dystrybucji i społeczności internetowych zostały utworzone. Już pierwsze wspólnoty były głównie ogranicza się do „tech ćpunów”. Były to przede wszystkim zbiorowiska, które przekazywane przez DOS i polecenia oparte na szybkich ekranów. Online Social Media został wprowadzony w nadbieg w bardzo krótkim okresie czasu. Ze względu na nasze potrzeby współdziałają ze sobą platform społecznych mediów, takich jak Myspace, Facebook, Twitter, Google+, itp … nie wzrosła i opracowane bardzo przyjazny dla użytkownika witryny, które umożliwiają nawet najbardziej technicznie zakwestionowane osoba, aby utworzyć profil dla świata, aby zobaczyć (zwykle trwa tylko 5 minut, aby utworzyć profil).

– autor artykułu